Ve Velké Polomi bez bodu

07.09.2024

Velká Polom - Slavia Opava st. 6:2 a ml. 2:1

V sobotu 7. září 2024 se náš tým staršího dorostu utkal ve venkovním zápase 6. kola s Velkou Polomí. Bohužel jsme utrpěli porážku 6:2.
Zápas začal dobře, když se Matěj Matýsek prosadil ve 22. minutě a poslal nás do vedení. Domácí však rychle odpověděli třemi góly v rozmezí čtyř minut, kdy se trefili Daniel Žídek, David Foltys a Tomáš Filipčík. Ještě před přestávkou se nám podařilo snížit díky Janu Vašíčkovi, který ve 41. minutě vsítil druhý gól.
Do druhé půle jsme vstoupili s cílem zápas otočit, ale soupeř nás zaskočil brzkým gólem Adama Rychlého ve 48. minutě. Následně se Velká Polom prosadila ještě dvakrát díky Kristiánu Zelinkovi a opět Adamu Rychlému, což rozhodlo o konečném výsledku.

Mladší po napínavém souboji podlehl těsným výsledkem 2:1.
Domácí Velká Polom se ujala vedení již v 9. minutě, kdy se poprvé prosadil Pavel Ondruš. Krátce před koncem prvního poločasu nám naději na lepší výsledek vrátil Jan Vašíček, který vstřelil kontaktní gól ve 32. minutě. Ve 36. minutě opět skóroval Pavel Ondruš a zvýšil na 2:1.
Bohužel, naše snahy o vyrovnání byly komplikovány vyloučením Daniela Kurky, který obdržel červenou kartu právě ve 32. minutě. I přes oslabení se tým nevzdal a bojoval až do poslední minuty, ale další gól se nám již nepodařilo vstřelit.
Zápas byl náročný, a přestože jsme nedosáhli na body, hráči ukázali velké odhodlání a bojovnost.