Dorost: Vydařené první poločasy

23.08.2024

Kravaře - Slavia Opava 4:2 (0:1)st

Kravaře - Slavia Opava 2:1 (0:1) ml

V sobotu se odehrály dva zápasy dorosteneckých týmů mezi Kravařemi a Slavií Opava, které přinesly pro slávistické fanoušky smíšené pocity.
První zápas staršího dorostu začal pro Slavii nadějně. Po skvělém prvním poločase vedla Slavia 1:0 a zdálo se, že by mohla dovézt zápas do vítězného konce. Druhá půle však přinesla obrat. Kravaře vyrovnaly a postupně přidaly další góly. I když domácí tým obdržel před koncem zápasu červenou kartu, Slavia už nedokázala převzít iniciativu. Standardní situace vedla ke konečnému výsledku 4:2 pro Kravaře, což znamenalo hořkou porážku pro naše starší dorostence.

Ve druhém zápase nastoupil mladší dorost, který také bojoval ze všech sil. Slavia se po celou dobu snažila držet krok s domácími, a přestože se podařilo skórovat, nakonec podlehla těsně 2:1.
Oba zápasy ukázaly odhodlání a bojovného ducha slávistických mladíků, i když tentokrát štěstí nestálo na naší straně. Teď je třeba se poučit a připravit se na další zápasy, kde budeme znovu bojovat za barvy Slavie.