Články

Souboj rozhodli domácí dvěma góly v prvním poločase. Ve druhém už žádna branka nepadla.

S obřím zármutkem oznamujeme, že v neděli 17.4. nás opustil náš spoluhráč a velký kamarád Peca, nikdy nezapomeneme, navždy zůstaneš v našich srdcích

Ceca Cup 2021

26.06.2021

CECA CUP 2021 je minulostí. V sobotu jsme si spolu s Vámi užili krásný, slunný den plný fair-play sportovních výkonů a dětské radosti. Charitativní pomoc Elišce a Ondrovi v podobě .,- Kč, vybraných díky aukci dresů a sponzorským příspěvkům i darům, byla v závěru nádhernou na . Moc děkujeme všem dražitelům, partnerům i návštěvníkům turnaje. A za rok...

24 kolo nabídlo utkání mužů. Slavie Opava jela do Píště. V duelu Slavií měla gólově navíc ta z Píště. Utkání skončilo pro domácí 2:1. Jedinou naší střelou mezi tři tyče , zařídil D. Maisel. Hlavnice se po včerejší výhře tak bodově dotáhla na naši Slavii..

Starší dorost naší Slavie , dnes odehrál své mistrovské utkání v Kravařích . Kravaře v 50 minutě už vedli 2:0. Slavia dokázala už jen výsledek korigovat z kopačky Šimečka. Konečný stav 2:1.