Dorost si poradil s Kravařemi

21.04.2024

21. 4. 2024 18.kolo, KALMAN TRADE Krajský přebor dorost

Slavia Opava - Kravaře 2:0 (0:0)

Fotbalová neděle nabídla dvoj zápas krajského přeboru mezi domácí Slavií  a Kravařemi . Starší s výkopem v 10:00 začali proti svému soupeři s nasazením. Šance na obou stranách přibývaly, ale proti stála vždy dobře připravená obrana obou týmů.  První poločas góly nepřinesl a diváci si tak museli  počkat na poločas druhý. Ve druhém poločase ,kde slávisté hráli více kombinačně, přinesl zasloužené ovoce. V 68. minutě se prosadil Gebauer a domácí šli do vedení. Kravaře se snažili o vyrovnání, ale v domácí svatyni stál dobře postavený brankář Čelůstka. Definitvní naděje utnul hostům střílející Hanslík, který tak uzavřel skóre na 2:0 .

Slavia Opava - Kravaře 4:1 (1:0)

Druhé utkání dopadlo také na výbornou . Ikdyž v prvním poločase Kravaře zahrozili střelou z dálky, proti byl ovšem brankář Šídlo , který robinzonádou střelu zneškodnil. Ve 13 . minutě šli domácí do vedení , po dorážce Bosáka ze standartky. Poločas 1:0 . Ve druhém poločase, přesněji v 55. minutě , Bosák rozvlnil síť hostů podruhé, střelou z úhlu. Hosté dokázali v 59. minutě snížit na 2:1. O tom , že zůstanou všechny body doma, rozhodli Vašíček a Janeček v minutě 67 a 69.